WOŚP 2021

Szanowni Uczniowie, Szanowni Rodzice

 WOŚP 2021 29 finał WOŚP

ESKARBONKA – https://eskarbonka.wosp.org.pl/pbhkyw

PRZEDMIOTY DO LICYTACJI – https://drive.google.com/drive/folders/1Jz5-F1CzLeR1BIdmOihwfkO7OWe0ZmAp

LICYTACJE – LINK DO SPOTKANIA – https://meet.google.com/xfr-pgos-jbs?authuser=0

 

Szanowni Państwo

W tym roku po raz kolejny organizujemy w naszej szkole sztab 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Finał z głową:).

Nasi wolontariusze będą prowadzić zbiórkę uliczną na terenie Mokotowa, więc zapraszamy 31 stycznia na spacer ulicami Mokotowa lub np. do Łazienek:) Jeżeli nawet nie traficie na wolontariusza sztabu #4562, to nic nie szkodzi. Wpłaty zebrane przez każdego z wolontariuszy WOŚP wspierają ten sam cel, czyli jest to w przypadku 

29 FINAŁU WOŚP – LARYNGOLOGIA, OTOLARYNGOLOGIA I DIAGNOSTYKA GŁOWY

Ze względu na epidemię nie uda nam się zorganizować imprezy w szkole. ZACHĘCAMY do WSPARCIA NASZEGO SZTABU ONLINE. Uruchomiliśmy eSkarbonkę WOŚP SPS 272, do której jeżeli tylko mają Państwo ochotę już można robić wpłaty online. Wpłat można dokonać za pomocą karty Mastercard i systemu PayU (także SZYBKIE PRZELEWY i BLIK). Nasza eSkarbonka zostanie automatycznie rozliczona o północy 1. lutego.

INSTRUKCJA

https://eskarbonka.wosp.org.pl/pbhkyw

Wystarczy wejść w powyższy link – otworzy się strona naszej eSkarbonki. Wybrać kwotę (można wpisać dowolną) i sposób płatności oraz ewentualnie opcje, czy wpłata ma być anonimowa czy też nie. Wpisać IMIĘ, zapoznać się z Regulaminem i kliknąć WPŁAĆ. Wówczas zostaniecie Państwo przekierowani bezpiecznym połączeniem na stronę swojego banku, tak jak w przypadku innych płatności elektronicznych.

 

Pamiętajcie: W tym roku WOŚP gra i pomaga z głową:)

Każda nawet drobna kwota pomaga:)

Pozdrawiamy serdecznie

Agnieszka Aleksiun i Ewa Bohdanowicz-Nasalska

koordynatorki WOŚP w SPS 272

PS. Prosimy o przekazywanie informacji z linkiem dalej, abyśmy mogli zebrać jak najwięcej pieniędzy na nowoczesny sprzęt dla szpitali i innych instytucji medycznych w całej Polsce. #eSkarbonkaWOŚP

 

Jednym ze stałych wydarzeń finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole jest aukcja gadżetów WOŚP. W tym roku odbędzie się ona w formie spotkania online w dniu finału na Google Meets 31.01.2021. o godzinie 13.00. Serdecznie zapraszamy tych z Państwa, którzy chcą w ten sposób wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Link do spotkania:

https://meet.google.com/xfr-pgos-jbs?authuser=0

Przedmioty, które będzie można nabyć w ramach naszej aukcji możecie Państwo zobaczyć pod linkiem

https://drive.google.com/drive/folders/1Jz5-F1CzLeR1BIdmOihwfkO7OWe0ZmAp

Wpłaty za wylicytowane przedmioty będą dokonywane w postaci przelewów na naszą eSkarbonkę. Przedmioty będą do odebrania w szkole od poniedziałku (01.02).

Zapraszamy serdecznie

Sztab WOŚP w SPS nr 272 🙂

epolskie.com rzezbaludowa gajapartner