PIASECZYŃSKA LUBI ZŁOTO I BRĄZ

Październik miesiącem Piłki Ręcznej w naszej szkole. Bardzo miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły :
1. Bazyleu Andrei (6b)
2. Burczyński Igor (6b )
3. Chmielewski Paweł (6b )
4. Flis Michał (6b )
5. Gzylewski Dominik (6b )
6. Kuptel Adam (6b )
7. Majda Filip (6b)
8. Pszczoła Tymon (6b)
9. Szwed Kamil (6b )
10. Tomczyk Adrian (6b)
11. Gzylewski Damian (7a)
Wywalczyli tytuł Mistrza Mokotowa, co dało im przepustkę do rywalizacji w LVII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w mini piłce ręcznej chłopców. W Szkole Podstawowej nr 280 na Ochocie w dniach 10.10- 24.10.2023 r. rywalizowało szesnastu mistrzów dzielnic Warszawy. A nasza Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 uzyskała tytuł Brązowego Medalisty LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini piłce ręcznej chłopców. Serdecznie gratulujemy i liczymy na więcej w przyszłości !!!!!!!

Jakub Pietrzak

Piaseczyńska lubi złoto i brąz
Piaseczyńska lubi złoto i brąz
Piaseczyńska lubi złoto i brąz
Piaseczyńska lubi złoto i brąz