Tłusty Czwartek – Czas na małe przyjemności!

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele naszej społeczności szkolnej,

Z okazji Tłustego Czwartku, święta, które w naszej kulturze kojarzy się z obfitością i radością, pragnę złożyć Wam serdeczne życzenia. Niech ten dzień będzie przypomnieniem, że w życiu ważne jest znalezienie równowagi między zdrowym stylem życia a chwilami pełnymi przyjemności.

Zachęcam Was dzisiaj, abyście pozwolili sobie na odrobinę luzu. Czasami mały pączek może być źródłem wielkiej radości i nie należy sobie odmawiać tych drobnych przyjemności. Jednak pamiętajmy również o umiarze – niech dzisiejszy dzień będzie okazją do świętowania, ale też do przypomnienia sobie o ważności zdrowych nawyków, które na co dzień kształtujemy w naszej szkole.

Niech Tłusty Czwartek będzie dla Was wszystkich dniem pełnym uśmiechu, ciepła i wspólnych chwil z bliskimi. Pamiętajcie, że radość może przybierać różne formy, a dzielenie się nią z innymi to jeden z najpiękniejszych sposobów na jej mnożenie.

Życzę Wam smacznego pączka, ale przede wszystkim zdrowia, radości i wielu powodów do uśmiechu, nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. Niech ten Tłusty Czwartek będzie dla Was wszystkich wyjątkowy, pełen łaskawości i ciepła, które będziemy wspominać przez długi czas.

Z serdecznymi życzeniami, 

Administrator

Pączek SPS272