57. WOM Sztafetowe biegi przełajowe 21.09.2023

W dniu 21.09.2023 w ramach 57. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się sztafetowe biegi przełajowe o Mistrzostwo Mokotowa na dystansie 6×800 i 6x1000m. W tej rywalizacji sportowej naszą szkołę reprezentowały trzy sztafety w różnych kategoriach wiekowych.

W tych zawodach najlepiej zaprezentowała się sztafeta dziewcząt w kategorii dzieci w składzie.

1. TSOKH MILENA 7A
2. NOVYZHYLOVA ALISA 5B
3. HOISAN ANASTASIIA 5B
4. CHEŁSTOWSKA ZOFIA 5B
5. PAKULNIEWICZ HELENA 5B
6. GASPARSKA NATALIA 5B

Dziewczęta po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajęły trzecie miejsce. Bardzo serdecznie wszystkim Gratulujemy i Dziękujemy za zaciętą rywalizację sportową i godne reprezentowanie naszej szkoły na tej imprezie sportowej. Liczymy na Was w kolejnych zawodach sportowych.

Opiekunowie: Dominik Kij, Jakub Pietrzak