57. WOM w indywidualnych biegach przełajowych 18.09.2023

Indywidualne biegi przełajowe 

W dniu 18.09.2023 na Polach Mokotowskich odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w ramach 57.WOM w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach tych brała udział liczna Reprezentacja naszej szkoły bo aż 34 osoby. Z pośród tej grupy uczniów najlepiej zaprezentowali się:  

1. Alisa Novyzhylova Vb – I miejsce w biegu na 800m

2. Milena Tsokh kl VIIa – I miejsce w biegu na 1000m

3. Andrii Lastovetskyi VIIIa – IV miejsce w biegu na 1000m

4. Pavlo Varyvoda VIIIa – VII miejsce w biegu na 1000m

5. Szymon Sobczyński – X miejsce w biegu na 1000m

 

Wysokie lokaty wyżej wymienionych uczniów pozwoliły  zakwalifikować się im  do startu  w finale 57. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży które odbędą się w październiku. Bardzo serdecznie gratulujemy sukcesów oraz wszystkim uczniom bardzo Dziękujemy za zaciętą rywalizację sportową i godne reprezentowanie naszej szkoły na tej imprezie  sportowej. Liczymy na Was w kolejnych zawodach sportowych.

Opiekunowie: Dominik Kij, Jakub Pietrzak