Szkoła Podstawowa Sportowa

nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie


W ubiegły piątek zakończyły się Mistrzostwa Warszawy w piłkę ręczną dziewcząt szkół gimnazjalnych. Z jednej strony miło nam poinformować, a z drugiej bardzo żal, że nasze dziewczęta zajęły w pięćdziesiątej edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży AŻ i TYLKO czwarte miejsce. W meczu o brązowy medal uległy drużynie z Wilanowa.

Po drodze pokonały drużyny z Wesołej, Rembertowa, Wawra, Bielan i Targówka. Uległy tylko i to bardzo nieznacznie, (jedna, dwie bramki) medalistkom z Ochoty i Śródmieścia. Najlepszą naszą zawodniczką była bez wątpienia Martyna Szymanik – kapitan zespołu, zdobywca największej ilości bramek w drużynie oraz Eryka Brzyska – obydwie klasa trzecia. Ogromną pracę, szczególnie w obronie wykonały dziewczęta z klasy drugiej: Karolina Odyniec, Ola Matuszewska, Zuzka Piwko, Justyna Dmuchowska oraz Zuzka Sulej. W bramce stały na zmianę Sandra Sikorska i Marta Wtórniak.

W zespole były również Kamila Niewolska, Maciejewska Wiktoria, Natalia Płochocka,Sandra Mackiewicz , Patrycja Wojdyna i Julia Chajdecka

Trenerem zespołu był Jarosław Klein. 

Serdeczne gratulacje!!!


galeria